روزی روزگاری . جنبش دانشجویی

در روزهایی که دانشجو دیگر دغدغه سیاست و اجتماع را ندارد و برایش مهم نیست که چه بر سر این مرز و بوم می آید و سر در لاک خود فرو برده و خودخوری وگلایه ها و نق زدن در محافل خصوصی جایگزین شور و نشاط و احساس مسوولیت سالهای نه چندان دور شده است و تشکل های دانشجویی هم که روزگاری از ارکان اصلی جامعه مدنی به شمار می رفتند اکنون ،جز یک نام ،چیزی از آنها باقی نمانده است و اوج فعالیت شان دادن بیانیه برای الودگی هواست که این خود نشان از پس بودن هوای فعالیت های سیاسی دارد ،سخن راندن از جنبش دانشجویی _ که این روزها با نزدیک شده به 16 آذر در سخنان دولتمردان به وفور یافت می شود_ امری بیهوده به نظر می رسد . بنابراین ما نیز به همین مقدار بسنده می کنیم تا ثابت کنیم که دانشجو هستیم.!

/ 8 نظر / 30 بازدید
گيم نت آنلاين

سلام وبلاگ قشنگي داري جديد ترين گيم آنلاين http://game.persian.be

گيم نت آنلاين

سلام وبلاگ قشنگي داري اگه دوست داري گيم آنلاين بازي کنيد يه سري به سايت ما بزنيد http://game.persian.be

بزرگترين انجمن ايراني

سلام وبلاگ قشنگي داري بزرگترين انجمن ايراني با مطالب جالب و ديدني جديد ترين تصاوير دنيا http://forum.persian.be

بزرگترين چت روم ايراني

سلام وبلاگ قشنگي بزرگترين چت روم ايراني با وب و ويس و امکانات جديد نقاشي در چت روم http://chat.persian.be

مارال

درود بر شما شنيده ام از دانشجويان امير كبير كه قصد وارد شدن به دانشگاه تهران را داشتند نيرو هاي امنيتي يكي از دانشجويان را هل داده و سرش خورده به جدول كنار خيبابان و به شدت صدمه ديده و بيهوش شده. خيلي ناراحت شدم هر سال كه 18 آذر مياد بايد چند نفر قرباني مي شوند اما بي حاصل. خوشحالم كه بالاخره آپ كرديد . من با آرش به روزم. دوست داشتيد تشريف بياريد. ممنون

محمدعلی مومنی

سلام. از این پس وبلاگ من «ماتینه» در www.maatine.blogfa.com تعطیل است. نوشتن را در وبلاگ و فضای اختصاصی www.maatine.com ادامه خواهم داد. خوراک ماتینه: http://www.maatine.com/feed سایر مطالب، لینک‌ها و پیوندها به مطالب برگزیده و حتی نظرهای ارزشمند مخاطبانم که در وبلاگ سابق موجود بود، به وبلاگ جدید منتقل شده است. تاریخ تولدش را شب یلدا می‌دانم. لطفا در بخش لینک‌ها نشانی ماتینه را اصلاح کن و نام را به ماتینه.محمدعلی مومنی تغییر بده. از لطفت متشکرم.

مارال

شب یلدا شب پیروزی خورشید بر اهریمن و شب میلاد مهر بر شما خجسته باد . . . [گل]