مشاهدات من 2(حامیانی که به منتقد تبدیل شده اند)

سه سال پیش که پای صحبت اهالی روستا مخصوصا کسانی که سنی از آنها گذشته بود می نشستی احمدی نژاد را حامی مستضعفان می پنداشتی و یاور ضعیفان .اما در سفر چند روز پیش متوجه شدم همه چیز تغییر کرده است . علیرغم تمام تلاشی که دولت به خرج داده تا بتواند دل روستائیان را بدست آورد اما در عمل اینگونه نشده است.آنها از تلوزیون می شنوند قیمت نفت 140 دلار است و درآمد کشور بالا و می پرسند پس این همه گرانی برای چیست ؟ این همه پول به کجا می رود ؟و خودشان جوابهایی می دهند که گاه بوی اتهام نیز می دهد.احمدی نژاد اگر می خواهد تعداد دوره های ریاستش را به 2 برساند باید فکری به حال روستاها بکند.

/ 20 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نامیرا

کاملآ صحیحه. مخصوصآ اینکه این بعضی کار هارو بعضی ها که اصلآ ازشون انتظار همچین کاری رو نداریم انجام بدن...

محمود

جالبه بدترین حکمران ایران از زمان مادها تاکنون احمدی نژاده.

اسماعیل

وبلاگ جالبی داری [دست][دست][دست] خیلی ممنون که نظرت رو نوشتی باز هم به ما سر بزن[خداحافظ]

ستاره

سلام از توجهتون ممنون سايت قشنگتون رو ديدم خيلي زيباست كمكم مي كنيد تا من هم بتونم عکس بذارم داخل وبلاکم ممنون

ترانه

سلام مهدی جان. مرسی که سر زدی و کامنت گذاشتی. میدونی بحث نا امیدی نیست ولی آدم گاهی یادش میره برای چی مینویسه. در ضمن از اینکه اطلاعات و دیده ها و شنیده هاتو با دیگران تقسیم میکنی ممنون.حتما مفید واقع میشه. موفق باشی.

من و دلنوشته هام

امیدوارم حرفت درست باشه ولی من از همین روستائیان برای انتخابات بعدی خیلی میترسم

شکوفه

امیدوارم اینطور باشه که می گی.چون واقعامملکت را دارند خراب می کنند.

سارا

من كه بعيد مي بينم اين آقا بتونه اون عدد رو به 2 برسونه! دقيقا مصداق همين تاپيكت كه همه كساني كه بهش راي دادن الان مخالفش شدن... ضمنا كسي كه توي 3 سال گذشته زده همه چيو خراب كرده نميتونه ظرف 1 سال جمع و جورش كنه.

آفرین

هم باید از سیاست و اقتصاد و فرهنگ و ... گفت هم باید از عشق گفت در کل باید زندگی کرد قبل اینکه دیر بشه[چشمک] ولی تنها انتقادی که به احمدی نژاد دارم اینه که مگه شهردار تهران نبوده مگه این جماعت و سختیه مبارزه با اونها رو نمی دونسته پس چرا کارش رو نمی کنه و هرجا میره با گفتن کلمه های دشمنان و گانگسترهای اقتصادی و ... خودش رو بد جلوه می ده.[عینک]