معرفی خودم:من ستاره پردازم

من در دنیایی مملو از حرفه های گوناگون ، حرفه ای شگرف وبالنده دارم . من ستاره پردازم.

حرفه من خیلی مهم است .اگر بخواهید بدانید چقدر مهم است. کافی است شب هنگام به ستارگانی  که می درخشند و چشمک می زنند ، نگاه کنید.

ستارگان چشمک زن من در آسمان مدرسه چشمک می زنند. وظیفه من این است آنها رابه کلاس بیاورم ، صیقل دهم ، پرداخت کنم ، رنگ طلایی بزنم و رهایشان کنم تا جای خود را در آسمان زندگی پیدا کنند.

هر شب وقتی به آسمان نگاه می کنم شغل آبرومند و پر شکوه خود را به یاد می آورم . به یاد می آورم که فردا صبح باید برای جلا دادن ستارگان کوچک کلاس آماده باشم. من معلم هستم.

/ 5 نظر / 15 بازدید
مسافر

سلام گلم بهت تبريک ميگم بابت شغل ات. معلمی شغل انبيا استمن در مورد ارواح متعالی چیزهایی ......

آزاده

سه هفته از برگزاری مراسم ١٦ آذر می‌گذرد و بیش از چهل تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور همچنان در بازداشت بسر می‌برند. ---------- جهانیان برای حمایت از فرزندان این مملکت به پا خواسته اند. شما برای حمایت از دانشجویان بی گناه در بند چه کرده اید؟ برای کمک به ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود قرار دهید!

فاطمه

سلام دوست خوب اول اغاز سال نو ميلادی را خدمت تان تبريگ ميگويم وبعد لينگت گردم.ببخشيد بدون احازه تان. نوشته هايتانرا خواندم احساس معصوم داريد اره معلم شمعی است گه ميسوزد وميسازد معلم بدر معنوی ما است

شکوفه

خیلی قشنگ بود خسته نباشید مرسی که سر زدید بازم بیاید خوشحال می شم