نجات به وسیله رقیب

اولین پست بعد از تعطیلات را نه اجتماعی و نه سیاسی که ورزشی می نویسم.

تیم پرسپولیس مدتی است دچار بحران شده ، بحران هم از آنجایی آغاز شد که مصطفوی برای اینکه در پرسپولیس محبوبیتی پیدا کند به هر قیمتی که بود افشین قطبی را بر گرداند و بعد از اینکه جایگاهش را تثبیت کرد و دیگر نیازی به قطبی نداشت عذرش را خواست . البته با لطایف الحیلی که در نهایت قطبی مقصر شناخته شود.

اکنون این تیم به لحاظ روانی اوضاع و احوال مناسبی ندارد و به همین ترتیب طرفدارانش نیز هم . اختلاف آنها با صدر جدول و البته رقیب دیرینشان استقلال که این روز ها عالی بازی می کند 9 امتیاز است .

مسوولین این تیم باید از فرصت بازی با همین تیم رقیب بیشترین بهره را ببرند . پیروانی با تمرکز روی بازی با استقلال و دور کردن حاشیه ها از ذهن خود ،حداقل برای این ده روز و با برد آنها ، هم می تواند جایگاه خود را تثبیت کند و هم به صدر جدول نزدیکتر شود. و تیمش را شارژ روحی نماید.

من تعصب خاصی روی هیچ کدام از تیم ها ندارم اما نگران آرامش روانی چند ده میلیون طرفدار پرسپولیس و صد البته نگران آبروی ایران در جام باشگاه های آسیا هستم.

/ 1 نظر / 17 بازدید
مارال

درود بر شما دوست عزیز من خوشحالم که بالاخره تونستید یه آپ بذارید من متوجه شاگردان شما نشده ام . خوشحال می شم که دوستان شما خودشان را معرفی کنند. باور کنید به خاطر آنان هر کسی که تازه وارد بودند را لینک کردم ولی از لحاظ سنی هیچکدام به سن دانش آموزی نمی خورد. لطفا خودشان را معرفی کنند. چون من خیلی انتظار آنان را می کشیدم . ممنون می شم باز آنان را معرفی کنید. ممنون