اعتدال و توسعه ، شعبه ورامین

در روزگاری که بعضی ها خود را وامدار هیچ حزبی نمی دانند و تحزب را از اساس بی اساس می دانند و در ایامی که کمیسیون ماده 10 احزاب خواسته های غیر قانونی از احزاب دارد( اعتماد 23/3/87) و توی گرمای بهاری! یک افتتاحییه حزبی در ورامین برگزار شد.

حزب اعتدال و توسعه به طور رسمی شعبه خود را در ورامین افتتاح کرد . در مراسم افتتاحیه  دکتر نادر شیرکوند ( عضو شورای مرکزی) و دکتر نوبخت (دبیر کل ) از لزوم تحزب و کار حزبی سخن راندند.و در مورد مرام حزبشان هم گفتند ما نه چپ هستیم نه راست به طوری که از وزرای دولت موقت گرفته تا وزرا و وکلای دوره خاتمی در حزب ما عضو هستند.

از نکات حاشیه ای این مراسم می توان به حضور فعالان سیاسی شهرستان از طیف ها و احزاب مختلف از جمله آذر منصوری معاون سیاسی دبیر کل حزب مشارکت ، دکتر سعید شیرکوند ، دوستانی از حزب اعتماد  و .... اشاره کرد.

 محمد علی مومنی هم مجری بود و با اشعار و صدای خوبش هر از گاهی حال و هوای جلسه را عوض می کرد.

حمید رضا هادی جعفری هم که با مقاله انتقادیش وارد مرحله جدیدی از فعالیت های سیاسی اش شده در ابتدای جلسه جولان می داده( این قسمتش من نبودم ، شنیدم)

یهر حال افتتاح این دفتر را  به مسوولین حزب تبریک عرض می کنم و امیدوارم همانطور که آقای نوبخت گفت محلی باشد برای تضارب آرا.

 

/ 6 نظر / 19 بازدید
داداشیان

سلام خسته نباشید با اجازه آدرس وبلاگ شما را در ÷یوندها قرار دادم موفق باشید

الهام

مهدی عزیز سلام وبت خیلی جالبه خسته نباشی.از این که بهم سر زدی ممنونم اگه اجازه بدی شما را به جمع دوستام اضافه کنم خیلی خوشحال میشم.اون مطلبت در مورد سهمیه بندی سوخت خیلی تاثیر گذار بود.....واقعا سهم ما از این همه درامد ملی کشورمون چیه؟

الهام

راستی یادم رفت بپرسم چه رشته ای تو ازمون ارشد شرکت کردی؟راستی مجاز به انتخاب رشته شدی یا نه؟منم امسال برای سومین بار شرکت کردم اگه خدا بخواد شاید شاید شاید بتونم برم اخه مجاز به انتخاب رشته شدم البته با رتبه ی چهار رقمی!!!!!!!

غزاله مددی

پرسیده بودی سدنا یعنی چی.؟سدنا نام سیاره دهم منظومه شمسی است ممنون از نظرت حتما در مورد سدنا مطلب می ذارم بازم ه ما سر بزن[لبخند]